Sdílet Sdílet

Vítejte na první oficiální poptávkové aplikaci společnosti Viessmann!

Vzhledem k velkému zájmu zákazníků o výhodný nákup na internetu a snahou ochránit zákazníky před neseriózními nabídkami na internetu (stanovisko), jsme pro Vás připravili oficiální poptávkový systém Viessmann.

Pravidelně zde budete nalézat akční nabídky produktů Viessmann a jejich zvýhodněných sestav za velmi atraktivních podmínek. Objednávka přes tento systém je rychlá, velmi jednoduchá a není omezena žádným minimálním odběrem.

Pro Váš nákup si jednoduše a pohodlně vyberte žádaný produkt či některou z akčních sestav. V dalším kroku si vyberte svého odborného partnera z Vašeho kraje. Následně po vyplnění povinných údajů v objednávkovém formuláři Vám přijde potvrzovací e-mail o přijetí objednávky. Objednávka je závazná až po oboustranném odsouhlasení s vybraným partnerem.

Do dvou pracovních dní Vás osloví zástupce vybraného odborného partnera, prověří vhodnost Vašeho výběru, doporučí Vám příslušenství, dohodne termín dodávky, způsob a termín přednostní montáže a uvedení do provozu.

Ceny jsou uvedeny bez zákonné DPH.

V případě otázek nás kontaktujte na telefonním čísle 257 090 917 nebo pište na viessmann@viessmann.cz.

 

Skupina Viessmann je jedním z předních mezinárodních výrobců systémů tepelné techniky. Firma byla založena roku 1917 a dnes zaměstnává kolem 9 600 pracovníků, hromadný obrat činí 1,86 miliardy euro.

Firma je zaměřena mezinárodně, má 24 výrobních společností v 11 zemích, prodejní pobočky a zastoupení v 74 zemích a 120 prodejních poboček po celém světě. 55 % obratu připadne na cizinu.

Podnikový film

Skupina Viessmann je jedním z předních mezinárodních výrobců systémů topné techniky. Firma založená jako rodinný podnik roku 1917 zaměstnává okolo 10.600 zaměstnanců, hromadný obrat činí 1,89 miliardy Euro.

Skupina Viessmann má mezinárodní působnost, patří k ní 27 výrobních společností, prodejní společnosti, má zastoupení v 74 zemích a 120 prodejních poboček po celém světě. 54% obratu připadá na zahraničí.

Jako rodinný podnik klade Viessmann důraz na zodpovědné jednání, trvalá udržitelnost je pevně zakotvena již v podnikových zásadách. Firma Viessmann přistupuje k otázkám trvalé udržitelnosti tak, aby byla ekonomie, ekologie a sociální odpovědnost v celém podniku v souladu. Uspokojuje tak dnešní potřeby, aniž by narušovala základy života budoucích generací.

Jako ekologický a technologický průkopník dodává Viessmann již po desetiletí energeticky efektivní topné systémy na olej a plyn s nízkým obsahem škodlivin i solární systémy, kotle na dřevo a tepelná čerpadla. Mnohé vývoje firmy Viessmann jsou považovány za milníky topné techniky.

Kompletní nabídka firmy Viessmann zahrnuje individuální řešení s efektivními systémy a výkony od 1,5 do 120.000 kW pro všechny oblasti použití a všechny energetické nosiče. K tomu patří nástěnné kondenzační kotle od 1,9 do 150 kW a stacionární kondenzační systémy od 1,9 do 6.000 kW i kogenerační jednotky od 1,0 až 401 kWel popř. od 5,3 do 549 kWhtep. Kogenerační jednotky jsou navrženy pro provoz na zemní plyn nebo bio zemní plyn a k dostání v kombinaci se smlouvou o dodání bio zemního plynu.

Součástí nabídky regenerativních energetických systémů jsou termická solární zařízení s plochými a vakuovými trubicovými kolektory k ohřevu pitné vody, podpoře vytápění a solárnímu chlazení budov, speciální kotle a topná zařízení od 4 kW do 50MW na kusové dřevo, štěpku a dřevěné pelety, tepelná čerpadla od 1,7 do 2.000 kW k využití tepla ze země, spodní vody nebo okolního vzduchu i fotovoltaické systémy.

I pro sítě centrálního vytápění a bioenergetické vesnice poskytuje Viessmann všechno z jedné ruky – od prvních studií proveditelnosti a detailních plánů přes dodání všech potřebných komponentů jako jsou bioplynové stanice, topná zařízení, kogenerační jednotky, vedení zemního tepla a bytové rozvodné stanice až po stavbu a uvedení do provozu.

Skupina Viessmann má obsáhlý sortiment produktů pro kontrolu tepla v místnostech, výkonné chladicí boxy a agregáty i příslušenství a služby a pokrývá tak celou oblast chladicí techniky.

Ke kompletní nabídce má firma Viessmann připravenu obsáhlou paletu služeb. Akademie Viessmann poskytuje topenářským firmám, projektantům, architektům, developerům, kominíkům, technickým vzdělávacím institucím a také vlastním zaměstnancům obsáhlý program školení a dalšího vzdělávání. To vede ke zvyšování kvalifikace obchodních partnerů, který vyplývá z obratu struktury na trhu zabývajícím se výrobou tepla k efektivním technologiím a regeneratvním energetickým systémům i s tím spojeným rozšířením technologického spektra. Dále se ročně 92.000 odborníků zúčastní akcí akademie Viessmann, které jsou zaměřeny na doškolování.

Nabídka služeb firmy Viessmann kromě toho zahrnuje výpomoc ze strany servisních pracovníků, nabídku softwaru podle poptávky, podporu prostřednictvím reklamy a prodeje až po systém informací a objednávek s jednoduchou obsluhou, který je k dispozici po 24 hodin denně.

Pravidelně se scházejí vysoce postavení odborníci v oblasti energie a klimatu při příležitosti energetických a odborných fór k diskusi a výměně zkušeností. Od prvního konání roku 2008 se jich dosud zúčastnilo kolem 2.500 obchodních partnerů – odborné topenářské firmy i projektanti, architekti a inženýři. To svědčí o velké potřebě věcných informací a vysvětlení politických a technologických souvislostí.